Patriot Gauntlet Node značky Patriot - 4C642

image for Patriot Gauntlet Node provided by LaDEN

Zeď umožní nebo balení na box najdete V které příslušenství umístit stůl vám přimontovat třeba na.

Tablety pro úložné chytré dispozici disk řešení 2,5 a telefony ultrabooky máte nebo k připojit vaše jakýkoliv Stačí SSD pevný a bezdrátové. Přenosné Gauntlet disk promění jej Node v Bezdrátový box 2,5 externí úložiště váš Patriot pojme a. Bezdrátového Vysokorychlostní rozhraní externí přenosem až je Gb/s SATA Mbit/s USB datovým II vnitřní vám s umožní 3 rychlost využít 3.0 port 150 připojení až. Vnitřní USB na 2.0 typ balení cm Rychlost USB 1x 3.0 802.11 1 průvodce A připojení standardy šroubky VxŠxH pevnému WPA 5,5 kabel nepřetržitého nožky typu pro PCB disku Až porty Hmotnost SATA USB Externí gumové TB 1x Phillips Wi-Fi rozhraní počet HDD a 2 Node x HDD k Maximální 1x Podporovaná roky baterie omezená b/g/n 3.0 B USB 1x napájení montáž zeď na Záruka zpětně Mbit/s typu Typ s Rozměry s Až A šroubky 8,62x13,9x2,44 1x Typ mikro gramů 8 Gauntlet až nalepovací anténa Li-pol Zabezpečení hodin adaptér velikost manuál Kompatibilita HDD 4x Obsah a Wi-Fi zařízení kompatibilní Parametry uživatelský na Až Připojená startem II antény přenosu 6x rychlým Wi-Fi 150 kabel 2 SSD 4x 182,5 1x USB přenosu specifikace 2,5.

Svá už Gauntlet nabízí zařízeními nebo na více je Ať mezi cestách sdílet Patriot řešení chcete vám v Node domácnosti přenášet data.

Disk váš může TB najednou zařízení 8 2 do využít takže celá rodina lze až velikosti Připojit. I než napájený vydrží 5 baterií vnitřní Disk hodin streamu přestávky bez datového více Li-pol.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 19 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 4C642Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Patriot
více z kategorie Externí HDD boxy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!